۳۴۰

...  به قُدکفایی هسته ای رسیدیم ...

/ 14 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ميثم

. "بنگر ز جهان چه طرف بر بستم؟ هيج وز حاصل عمر چيست در دستم؟ هيچ شمع طربم، ولي چو بنشستم، هيچ من جام جمم، ولي چو بشكستم، هيچ" خيام .

كتابيسم

قد كفايي هسته اي . قدكفايي در زمينه صادرات گاز مفت . قدكفايي در زمينه كارت هوشمند سوخت . رئيس جمهور به دنبال يك جفت مي گردد. يك خروس. عمرا اگه لنگشو پيدا كني.

ر.ب

من هم يكي دارم : پدرم آب در حوض نريخت،ماه باردار مي شد

ابوالهول

امسال هم بهــار با قامت کشیده و با عطر آشنا بیهوده در محله ما پرسه می زند در پشت این دریچه خاموش هر سحر بیهوده می کشاند شاخ اقاقیا بر او بنال بلبل غمگین که سالهاست "شـادی" آن دختر ملوس از این خانه رفته است... ............................. زیبا می نویسید. لینکتان کردم. پاینده باشید.

ابوالهول

دوست عزیز؛ به علت فیلتر شدن وبلاگ «ابوالهول»، URL این وبلاگ به همراه محتویات قبلی به آدرس جدید زیر تغییر مکان نمود: http://iransphinx.blogfa.com در صورتی که در سایت یا وبلاگ خود لینک آن را قرار داده اید، لطفاً نسبت به اعمال تغییرات لازم در آن اقدام نموده و این وبلاگ را با نام: ๑๑۩۞۩๑ ابوالــــهول ๑۩۞۩๑ لینک نمایید. لطفاً این پیغام را برای دوستان خود نیز ارسال نمایید. با سپاس ویژه از شما. پاینده ایران، زنده باد آزادی...؛

ابوالهول

http://iransphinx.blogfa.com Just now has updated «حکايت من ايراني وطن پرست» please send to all

ابوالهول

دوست عزیز؛ به علت فیلتر شدن مجدد وبلاگ «ابوالهول»، URL این وبلاگ به همراه محتویات قبلی به آدرس جدید زیر تغییر مکان نمود: http://iran-sphinx.blogfa.com در صورتی که در سایت یا وبلاگ خود لینک آن را قرار داده اید، لطفاً نسبت به اعمال تغییرات لازم از جمله آدرس و لوگو در آن اقدام نموده و این وبلاگ را با نام: ๑๑۩۞۩๑ ابوالــــهول ๑۩۞۩๑ لینک نمایید. لطفاً این پیغام را برای دوستان خود نیز ارسال نمایید. با سپاس ویژه از شما. پاینده ایران، زنده باد آزادی...؛